США: поліція назвала підозрюваного у вбивстві єпископа

23.02.2023, 11:03
Світові
США: поліція назвала підозрюваного у вбивстві єпископа - фото 1
Поліція заарештувала та публічно ідентифікувала підозрюваного у вбивстві Девіда О’Коннелла, єпископа-помічника Лос-Анджелеса, який був застрелений у власному домі у суботу, 18 лютого.

Як повідомляє CREDO з посиланням на CNA, під час пресконференції у понеділок, 20 лютого, шериф Департаменту Лос-Анджелеса Роберт Луна заявив, що звинувачення були висунуті проти 65-річного латиноамериканця Карлоса Медіни, чоловіка економки, яка працювала у домі загиблого єпископа.

Журналісти CNA звернулися до архидієцезії Лос-Анджелеса з питанням, чи працював Медіна або його дружина в архидієцезії, однак відповіді не отримали. Луна сказав, що на момент пресконференції у нього немає відомостей про можливий мотив убивства. Він повідомив, що поліцію на місце вбивства викликав диякон, який вирішив перевірити, чи все гаразд, після того, як єпископ не з’явився на домовлену зустріч. Луна розповів, що в неділю увечері детективи отримали інформацію про підозрілу особу у місті Торренс, що знаходиться приблизно за 45 хвилин їзди від місця загибелі єпископа.

Поліція також виявила відеозапис з «позашляховиклм темного кольору», який під’їхав до дому єпископа, зупинився на короткий час, а потім поїхав. За словами шерифа, Медіна керує подібним транспортним засобом. Окрім того, було помічено, що Медіна дивно себе поводить і заявляє, що єпископ винен йому гроші.

Заступники шерифа прибули до будинку Медіни близько другої години ночі у понеділок.

Маючи на руках ордер на його арешт, вони закликали Медіну здатися, але він відмовився вийти з будинку, після чого співробітники спеціального бюро шерифа прибули на місце події зі зміненим ордером на обшук будинку Медіни та його арешт.

Медіна вийшов із дому та здався владі приблизно о 8:15 ранку за місцевим часом. У його домі знайшли дві одиниці вогнепальної зброї «та інші докази». Цю вогнепальну зброю дослідять і перевірять у кримінальній лабораторії, щоб визначити, чи була вона використана під час вбивства.

За словами шерифа, ні Медіна, ні його дружина не працювали в резиденції єпископа у день вбивства. Дружину Медіни допитують детективи, і вона, за словами шерифа, повністю співпрацює зі слідством.

Теги: #США