Старшим єпископом Української Церкви Християн Віри Євангельської обрано Анатолія Козачка

18 травня, 21:10
Протестанти
Михайло Паночко і Анатолій Козачок - фото 1
Михайло Паночко і Анатолій Козачок
17-19 травня в м. Луцьку проходить звітно-виборча конференція Української Церкви Християн Віри Євангельської. Під час заходу, що проводиться раз на чотири роки, відбулися вибори старшого єпископа та його заступників.

Останні 25 років ключову посаду у Церкві, що нараховує понад 1750 місцевих громад та близько 106 тисяч вірян, обіймав старший єпископ Михайло Паночко (крайній термін його служіння через війну був продовжений на рік).

Новообраний старший єпископ Анатолій Козачок до цього служив першим заступником старшого єпископа Михайла Паночка.

Першим заступником обрано Віталія Яцюка, який раніше служив старшим пресвітером Тернопільського обласного об’єднання УЦХВЄ.

Єпископ Михайло Паночко обійняв служіння скарбника братерства.

Довідка від пресслужби УЦХВЄ:

Старшим єпископом Української Церкви Християн Віри Євангельської обрано Анатолія Козачка - фото 114639

Козачок Анатолій Миколайович народився в с. Воєгощі Камінь-Каширського району на Волині 21 серпня 1972 року.

У 1996 році закінчив Київський біблійний інститут за спеціальністю «Християнська освіта». У 2000-2003 роках здобув ступінь магістра теології в Євангельській теологічній семінарії. У 2008-2012 роках здобув другу вищу освіту за спеціальністю «Менеджмент» у Європейському університеті.

Анатолій Козачок розпочинав служіння на місіонерському полі в Карелії (1992-1993 роки). Після повернення в Україну вступив до Київського Біблійного інституту, де згодом став помічником пастора у церкві «Божий мир», яку започаткували студенти (1995-1997 роки).

З 1998-го і по сьогодні служить старшим пастором Київської церкви «Філадельфія». З 2000 року є членом правління Українського біблійного товариства.

Починаючи з 2010 року протягом кількох каденцій служив старшим пресвітером Київського міського об’єднання УЦХВЄ. А з 2015-го – заступником старшого єпископа у центральному регіоні (Київ, Київська, Сумська, Черкаська, Чернігівська області).

Під час звітно-виборної конференції у травні 2018 році Анатолія Миколайовича було обрано першим заступником старшого єпископа Михайла Паночка.

Одружений з 1996 року, разом із дружиною Ольгою виховали двох синів і дві доньки.