Суд оштрафував настоятеля монастиря ПЦУ за водіння "під мухою" та позбавив прав на рік

Суд оштрафував настоятеля монастиря ПЦУ за водіння "під мухою" та позбавив прав на рік - фото 1
Луцький міськрайонний суд Волинської області оштрафував на 17 тис. грн. та позбавив права водіння автотранспортним засобом на один рік – священнослужителя Православної Церкви України настоятеля монастиря Дванадцяти Апостолів Володимир-Волинської єпархії о. Трофима (Тараса Степановича Ханаса).

Про це повідомляє Буг.

11 квітня 2022 року після 23 год. патрульні Національної поліції у м. Луцьку затримали п’яним за кермом священика, який відмовився від проходження тесту на стан алкогольного сп’яніння на місці і не поїхав в наркодиспансер, а також не підписав протокол.

У пресслужбі патрульної поліції Волинської області тоді підтвердили, що такий випадок був. Чоловік їхав під час дії комендантської години. Відмовився від проходження тесту на стан сп’яніння.

На нього склали адміністративний матеріал за статтею 130 КУпАП (Керування у стані сп’яніння). Машину BMW520 чорного кольору доставили на спецмайданчик, яку відразу на ранок і повернули власнику.

22 червня 2022 року суддя Андрій Олексюк в адміністративній справі № 161/4711/22 щодо Ханаса Тараса Степановича виніс рішення, визнавши ченця-п’яничку винним.

Священнослужитель до суду не з’явився жодного разу.

Нагадаємо, Горохівський райсуд оштрафував на 17 тис. грн священика УПЦ МП Сергія Шкорбатюка, який вчинив п'яну аварію. У суді чоловік свою провину визнав та просив суворо не карати. Обставини ДТП він підтвердив, однак не пояснив, чому вживав алкоголь перед поїздкою.