• Головна
  • Новини
  • СУМ в Україні привітає жінок з нагоди Дня Матері, яку вшановують у трьох іпостасях – матір, Богородиця та Україна...

СУМ в Україні привітає жінок з нагоди Дня Матері, яку вшановують у трьох іпостасях – матір, Богородиця та Україна

07.05.2010, 15:31
СУМ в Україні привітає жінок з нагоди Дня Матері, яку вшановують у трьох іпостасях – матір, Богородиця та Україна - фото 1
Акція стартує у 6-9 травня і пройде вона на Тернопільщині, Івано-Франківщині, Львівщині, Донеччині, Рівненщині, Херсонщині, Чернігівщині, Кіровоградщині, Хмельниччині, Київщині та в місті Київ.

Matir.jpgЛЬВІВ – Майже тисячу подарунків роздадуть українським жінкам, які мешкають в різних регіонах нашої держави, члени Спілки Української Молоді в Україні з нагоди відзначення Дня Матері. Акція стартує у 6-9 травня і пройде вона на Тернопільщині, Івано-Франківщині, Львівщині, Донеччині, Рівненщині, Херсонщині, Чернігівщині, Кіровоградщині, Хмельниччині, Київщині та в місті Київ.

Традиційно День Матері припадає на другу неділю травня. Це свято має давню історію. Відзначаючи його вшановують жінку у трьох її іпостасях – матір, Богородицю та неньку Україну.

Як повідомили РІСУ у Спілці Української Молоді в Україні, акція проходить за підтримки і сприяння Організації Українських Жінок (Великобританія). Її організатори мають на меті вшанувати жінку-матір, яка, даруючи свою любов та турботу дітям, творить майбутнє людства.

«Спілка Української Молоді в Україні, разом із Організації Українських Жінок з Великобританії, вирішила провести таку акцію, щоб привітати берегинь родинного вогнища та продемонструвати повагу до таких непроминущих цінностей як сім’я й материнство», – розповідає координатор акції, секретар КУ СУМ в Україні Анна Коломієць.

Це не перша спільна акція Спілки та ОУЖ. У 2009 році, завдяки співпраці наших організацій, було роздано понад 700 подарункових великодніх кошиків учасникам національно-визвольних змагань.

Цього разу квіти й символічні подарунки молодь вручить багатодітним матерям і жінкам, які брали активну участь у здобутті та творенні незалежної Української держави,

Довідка: «Спілка Української Молоді в Україні» є однією із найстарших молодіжних організацій і свій початок бере від підпільного СУМу, що існував у Києві в 1925-1929 роках. На сьогодні СУМ існує та діє в 10 країнах світу і є однією із двох найбільших виховних українських молодіжних організацій у світі. В сучасній Україні відродження СУМу розпочалося у 1989 році і з цього часу організація проводить виховну діяльність серед дітей та молоді.

Методика сумівського виховання налічує понад 60 років й побудована на системі національного виховання, яку заклав відомий вітчизняний педагог Григорій Ващенко (почесний член СУМ, автор праці «Виховний ідеал»).

За довголітню історію розвитку СУМу організацією було виховано багато відомих громадських діячів України та діаспори. Проведення традиційного літнього табору для сумівців та соціально-незахищених дітей є внеском в розвиток національної виховної системи та продовженням довголітньої традиції сумівського таборуваня.