Священик 15 років працював за кордоном, щоб побудувати храм та створити успішну живу парафію в Україні

16 квітня, 11:40
Католики
О. Володимир Ващук. - фото 1
О. Володимир Ващук.
У священика була мрія — побудувати храм та створити парафію у себе на Батьківщині. Сам чоловік з Червонограда. Цілих 15 років він працював за кордоном, щоб мати змогу звести церкву.

Про це інформує телеканал “НТА”.

Володимир Ващук, настоятель парафії Пресвятої Богородиці Владичиці України (УГКЦ), розповідає, що 15 років провів на заробітках в Канаді. Щоб зібрати кошти доводилось важко працювати.

Священик 15 років працював за кордоном, щоб побудувати храм та створити успішну живу парафію в Україні - фото 70673

“Плитку клав, хліб пік на пекарні, я мусив за щось це все будувати. Прийшов сюди — тут було дуже мало людей і треба було заробити гроші”, — розповідає о. Володимир.

За словами отця Ващука, на місці, де сьогодні звели храм, ще 20 років тому не було нічого. Була пустка та хащі.

“Як кажуть у народі, закинуте місце, нікому не потрібне. Збігалися наркомани, алкозалежні, тобто місце, де нормальна людина не могла ступити, бо було небезпечно”, — поділився він.

Священик 15 років працював за кордоном, щоб побудувати храм та створити успішну живу парафію в Україні - фото 70675

У Торонто на заробітках священик розповідав українцям, що парафія — це його “третя дитина”. Саме тому отець Володимир повернувся в Україну та реалізував свою мрію. Окрім того, він відкрив парафіяльну пекарню та першу катехитичну школу у Червонограді.

Про історію священика Володимира Ващука читайте у статті: "Проміняв Канаду на Україну і відкрив у Червонограді парафію-мрію".

Фільм про о. Володимира на Живому ТБ.