Священик РПЦ отримав 13 років колонії за звинуваченням у педофілії

03.09.2021, 20:08
Світові
Фото: Климент (Корабльов) / Джерело: ТГ Церквач - фото 1
Фото: Климент (Корабльов) / Джерело: ТГ Церквач
Суд виніс вирок настоятелю парафій в Асекеевском районі Оренбурзької області, повідомляє регіональне СУ СКР в п'ятницю.

Джерело: Інтерфакс

Він визнаний винним за п. "А" ч.3 ст.132 КК РФ (насильницькі дії сексуального характеру, вчинені щодо неповнолітнього), а також по п. "Б" ч.4 ст.132 КК РФ (насильницькі дії сексуального характеру , вчинені щодо особи, яка не досягла чотирнадцятирічного віку) і ч.1 ст.151 КК РФ (втягнення неповнолітнього до систематичного вживання (розпивання) алкогольної і спиртовмісної продукції).

"Фігуранту призначено покарання у вигляді 13 років позбавлення волі з відбуванням покарання у виправній колонії суворого режиму, а також додаткового покарання у вигляді обмеження волі на строк 1 рік 6 місяців після відбуття основного", - йдеться в релізі.

Раніше повідомлялося, що священику інкримінувалося скоєння трьох епізодів по низці статей КК РФ, серед яких насильницькі дії сексуального характеру відносно неповнолітнього і втягнення неповнолітніх у систематичне вживання алкоголю.

Фігурантом справи є єромонах Климент, постраждалі від його дій - хлопчики. Злочини були здійснені в 2019-2020 роках.

Це не перша кримінальна справа про педофілію в Оренбурзькій області, фігурантом якої стає священнослужитель.

Восени 2019 року був затриманий протоєрей Микола Стремський. Йому були пред'явлені звинувачення за п. "Б" ч.4 ст.131 (згвалтування), ч.3 ст.135 (розпусні дії), ст.156 (невиконання обов'язків по вихованню неповнолітнього) КК РФ. Від його дій, за даними слідства, постраждали 11 дітей.