Священик УГКЦ на Львівщині за допомогою вареників та кави вирішує соціальні проблеми потребуючих

22 лютого, 11:05
Суспільство
Священик УГКЦ на Львівщині за допомогою вареників та кави вирішує соціальні проблеми потребуючих - фото 1
Отець Іван Рибко разом зі своєю парафіяльною командою під час навчання на програмі "Соціальні інновації громад" від Львівської освітньої фундації вирішив об'єднати страву традиційної української кухні та руки 10 жінок. Так команда волонтерок за дві години ліпить 6 кг вареників, які згодом продаватимуть у чотирьох крамницях Нового Роздолу.

Ініціатива має на меті підтримати 40 сімей у кризі та людей похилого віку. Ініціатива допомагає людям у кризі вже близько року.

Про це повідомляють на сторінці Львівської освітньої фундації, передає "Еспресо.Захід".

Отець Іван Рибко попросив у соціальної служби контакти людей у потребі. Парафіяльна команда погодилася ліпити два рази на тиждень вареники та продавати у місцевих магазинах. Комунікаційна менеджерка Львівської освітньої фундації у коментарі для "Еспресо.Захід" зазначає, що за кошти з продажів волонтери купують продукти і роздають малозабезпеченим сім’ям, людям з інвалідністю та пенсіонерам. Ініціатива допомагає людям у кризі вже близько одного року.

Священик УГКЦ на Львівщині за допомогою вареників та кави вирішує соціальні проблеми потребуючих - фото 67378

У Львівській освітній фундації додають, що на цьому допомога священника не завершилася. Він розпочав вигадувати нові способи, як залучити ресурси: збирати одяг для тих, хто потребує, та встановити кавовий апарат в супермаркеті.