Created with Sketch.

Священики УПЦ МП побили українського військового у храмі в Хмельницькому

02.04.2023, 14:52

У Хмельницькому представники УПЦ МП побили українського військового.

Про це повідомив у фейсбуці депутат Хмельницької обласної ради Віктор Бурлик, інформує Цензор.НЕТ.

За його словами, на відео - військовий Артур Ананьєв, який з початку повномасштабного вторгнення добровольцем пішов на фронт. Воював у складі 19 стрілецького батальйону. Отримав контузію та черепно-мозкову травму.

"Коли вся країна спостерігає за ситуацією в Лаврі, він сам пішов в московський храм, щоб поставити питання: "Скільки людей ще має загинути, щоб ви перестали ходити в Московський Патріархат????" Що було далі видно на відео...", - пише Бурлик.

Він також повідомив, що правоохоронці затримали військового за ст.173 (дрібне хуліганство). Бурлик обурився тим, що правоохоронці кришують УПЦ МП.

Читайте також
Суспільство Колаборанта та пропагандиста "русского міра" зі Скадовщини заочно засудили
02 квітня, 13:22
Суспільство У Києві судили священика, який закликав каятись у разі вбивства російського окупанта
02 квітня, 13:53
Суспільство У Києві судитимуть угруповання “магів” та “ворожок”, які виманювали гроші у родин загиблих військових
02 квітня, 15:48
Суспільство За куплений сан диякона для уникнення мобілізації мешканець Львівщини отримав вирок
02 квітня, 13:01