Священнослужителі УГКЦ відправлятимуть Богослужіння у бомбосховищах

Священнослужителі УГКЦ відправлятимуть Богослужіння у бомбосховищах - фото 1
Через загорозу життю та запроваджену у Києві комендантську годину, віряни не мають можливості відвідувати Богослужінні у храмах. Тому священнослужителі УГКЦ будуть звершуватися Літургії у підземеллях та бомбосховищах.

Про це сьогодні у спеціальному зверненні з Києва розповів Патріарх УГКЦ, повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

«Але в цю неділю кияни не зможуть іти до церкви, тому що оголошена комендантська година і всі повинні знаходитися вдома через загрозу життя. Але церква тоді прийде до людей. Наші священики зійдуть у підземелля, зійдуть у бомбосховища і там будуть звершувати Божественні Літургії», – повідомив Глава УГКЦ.

Блаженніший Святослав склав щиру подяку всім тим, які захищають Україну в різний спосіб. Ми бачимо, що всі державні служби, зокрема у Києві, працюють на висоті.

«Ми колись сумнівалися, чи наші інституції є міцними. Ми бачимо, що випробування на міцність наша держава пройшла і проходить», – відзначив він.

Блаженніший Святослав дякує нашими воїнам, а також Службі надзвичайних ситуацій України, які сьогодні виймають з-під завалів поранених, нашим медикам, які за цю ніч врятували сотні життів, нашим пожежникам, які погасили сотні пожеж по цілій Україні.

Патріарх подякував також усім тим, які кожен у свій спосіб працює на перемогу.

«Хочу звернутися до нашого народу на поселеннях, наших братів і сестер у різних країнах світу. Я дякую за те, що ви співпереживаєте з нами. Дякую нашим владикам з Австралії, Аргентини, Бразилії, Північної Америки, Західної Європи, які зорганізували велику народну солідарність тих країн, в яких поживаєте з нашим українським народом. Дякую усім тим, які сьогодні намагаються розказати світові правду про Україну, збирають гуманітарну допомогу, медикаменти або просто моляться за допомогу України», – сказав він.