Свято-Дмитрівська парафія Харкова, яка перейшла до УГКЦ,  подякувала ПЦУ за витримку

Свято-Дмитрівська парафія Харкова - фото 1
Свято-Дмитрівська парафія Харкова
Парафіяльна спільнота Свято-Дмитрівського храму м. Харкова на чолі з настоятелем Свято-Дмитрівської парафії митр. прот. Віталієм Зубаком 17 червня написала листа Митополиту Еріфанію.

У ньому вони подякуали Предстоятелю, клиру й вірним Православної Церкви України "за витримку й обережність, виявлені під час провокаційної кампанії, організованої в Харкові кількома маргінальними особами з метою протиставлення одна одній братніх українських християнських Церков".

"Скандальні кликуші, не належачи до жодної православної громади, прагнули зімітувати в нашому місті конфлікт між Українською Греко-Католицькою Церквою, до котрої приєднується Свято-Дмитрівська парафія, та Православною Церквою України. Неважко здогадатися, чиє політичне замовлення вони при цьому виконували. Але їм не вдалося залучити до своїх акцій жодної особи з числа парафіян харківських громад Православної Церкви України. Молимося за те, щоб, успішно пройшовши ці випробування, наші громади в Харкові, попри належність до різних юрисдикцій, завжди виявляли взірець братньої солідарності та взаєморозуміння під час випробувань", - йдеться у листі.

Як РІСУ інформувала, Свято-Дмитрівська парафія м. Харкова, яка досі належала до Харківсько-Полтавської єпархії УАПЦ (о), перейшла до Харківського екзархату УГКЦ.