Такої ялинки ще не було: директор «Folk Ukraine» про різдвяну стилістику цьогорічних свят у Києві

26.11.2021, 10:04
Культура
Такої ялинки ще не було: директор «Folk Ukraine» про різдвяну стилістику цьогорічних свят у Києві - фото 1
Цьогорічна тематика свята – народження Ісуса. На Софійській площі встановлять ялинку, вертепи та панно з 38 героями святого сімейства.

Про це в ефірі Громадського радіо розповів засновник та директор компанії «Folk Ukraine» Ігор Добруцький.

«Ярмарку у цьому році не буде, але буде ковзанка, багато гарячих напоїв та легка їжа, бо на мангалах та на інших приладах не зможуть готувати їжу через коронавірусні обмеження. Тема буде різдвяна – народження Ісуса. У цій стилістиці прикрасять ялинку. Спробуємо облаштувати нову локацію – напроти Верховної Ради у Маріїнському парку. Також облаштуємо локацію на Арці дружби народів, парку Шевченка, Контрактовій площі, ВДНГ – у всьому місті буде багато локацій, а також – резиденція з атракціонами на 800 квадратних метрів за містом у Добропарку», – каже він.

Добруцький каже, що ялинка у цьому році буде більша, як і кількість іграшок та гірлянд на ній. Відкриють її традиційно 19 грудня о 17-тій.

«Не знаємо, яка буде верхівка – янголи, зірка чи щось таке. Це буде сюрприз. Обіцяю, що такої ялинки ще не було, навіть у світі такої не робили. Хоч ми торік увійшли у п’ятірку ялинок Європи, але зараз ми перейшли кордон кількості до якості», – каже директор компанії «Folk Ukraine».

За його словами, сцени та концерту на площі не буде. Коштуватиме ялинка та декорації 25-27 млн гривень – їх надають спонсори та організатори.