Товариство «Свята Софія» у Римі продовжує свою гуманітарну місію для України

Товариство «Свята Софія» у Римі продовжує свою гуманітарну місію для України - фото 1
Релігійне товариство «Свята Софія» у Римі регулярно влаштовує збірки гуманітарної допомоги, до якої долучаються доброчинці з усіх куточків Італії та інших країн.

Відтак у суботу, 19 листопада, з подвір’я Святої Софії до України відправили 64-у вантажівку TIR, заповнену гуманітарною допомогою – 20 тонами у вигляді продуктів харчування, ліків першої необхідності та зимового одягу. Завдяки спільним зусиллям вже за декілька днів зібрана допомога стане в пригоді мешканцям Харкова.

Товариство «Свята Софія» у Римі продовжує свою гуманітарну місію для України - фото 103205

До завантаження вантажівки долучилось парафіяни прокатедри, семінаристи Папської колегії свщмч. Йосафата та волонтери.

Товариство «Свята Софія» у Римі продовжує свою гуманітарну місію для України - фото 103206

"Хоч війна триває вже 9 місяців та постійно кидає нам нові виклики, ми невтомно акумулюємо всі наші сили, щоб прийти на допомогу у складний для нашого народу час. Дякуємо усім, хто долучається до благодійних збірок та разом з нами намагається виразити свою солідарність українцям, що страждають від російської агресії. Спільною молитвою та добрими справами тримаймо фронт спільної боротьби та маленькими, але
певними кроками наближаймо нашу перемогу!", - наголошують у Товаристві «Свята Софія».

Товариство «Свята Софія» у Римі продовжує свою гуманітарну місію для України - фото 103207

Релігійне Товариство «Свята Софія» було засноване Патріархом Йосифом Сліпим одразу після його повернення із сибірського заслання. У 1972 р. Товариство здобуло юридичний статус в Італії. Його основним завданням є збереження спадщини Патріарха Йосифа, втілення в життя його ідей та задумів, підтримання різних проектів УГКЦ. Окрім цього, Товариство опікується студентами з України, які навчаються в університетах Рима.

Першим Президентом Товариства був о. Іван Дацько, Директор Інституту святого Климента Папи. Від 9 січня 2014 р. президентом Товариства українців-католиків «Свята Софія» призначено о. Марка Ярослава Семегена.

Зараз Товариство «Свята Софія» активно допомагає Україні. 24 жовтня Товариство отримало відзнаку «Telaio solidale» («Ткацький верстат солідарності») Християнських асоціацій італійських робітників за служіння загальному благу в рамках допомоги біженцям з України.