• Головна
  • Новини
  • Три митрополити УПЦ МП благословили акцію протесту проти політики Зеленського...

Три митрополити УПЦ МП благословили акцію протесту проти політики Зеленського

20.10.2019, 11:14
Три митрополити УПЦ МП благословили акцію протесту проти політики Зеленського - фото 1

Віруючі УПЦ МП відновлюють акції протесту проти політики президента Володимира Зеленського. Після липневої акції під стінами Адміністрації президента новий протест призначений на 22 жовтня - віруючих вночі привезуть до Києва готувати президенту пікети, вимагаючи скасування проекту "Країна в смартфоні" і продажу української землі,

Віруючі УПЦ МП відновлюють акції протесту проти політики президента Володимира Зеленського. Після липневої акції під стінами Адміністрації президента новий протест призначений на 22 жовтня - віруючих вночі привезуть до Києва готувати президенту пікети, вимагаючи скасування проекту "Країна в смартфоні" і продажу української землі, повідомляє портал "Релігія в Україні".

Перша акція протесту віруючих УПЦ МП проти політики Зеленського відбулася в липні 2019 р. Тоді віряни, об'єднані в "Комітет захисту Конституції", протестували під стінами Адміністрації президента проти створення нового органу - Державної служби етнополітики та свободи совісті при реорганизованному Міністерстві культури. На думку протестуваликів, яку транслював офіційний сайт УПЦ МП, у зазначеному державному органі працюють "вороги народу".

На 22 жовтня біля стін Адміністрації президента намічена чергова акція протесту, спрямована вже проти президентського проекту "Країна в смартфоні" та запланованого скасування мораторію на продаж землі в Україні. Як відомо, "Електронна країна" - один з пунктів передвиборної програми президента України, яку нині впроваджує Дмитро Дубілет - міністр Кабінету міністрів. А проект із зняття мораторію на продаж землі України з подальшим продажем місцевим і іноземним структурам озвучив недавно сам Володимир Зеленський.

У зв'язку з цим у соціальних мережах УПЦ МП поширюються анонси із закликом взяти участь в акції протесту. Прихожан планують вночі з 21 на 22 жовтня привезти до Києва і почати з ранку "молитовне стояння" біля офісу президента по вул. Банкова, 11.

Так, в анонсі мережевих груп Одеської єпархії УПЦ МП сказано: "Дорогі брати і сестри! Збираємося 21 жовтня ввечері 21:00. Поїздка на молитовне стояння в м. Києва 22 жовтня о 10:00. Біля офісу президента буде стояння проти електронних кодів і продажу нашої землі. Стояння буде проходити за адресою: м Київ вул. Банкова, 11. Пожертвування 450 гр. не байдужих людей просимо допомогти фінансово".

При цьому вказується, що акцію благословили три митрополита УПЦ МП, один з яких засідає у Синоді.

"На проведення стояння є благословення владики Агафангела (Одеса), владики Іринея (Дніпро), владики Володимира (Почаїв). Тому можете говорити, що ми не просто так, від себе зібралися", - стверджується в оголошенні, поширеному в соціальних мережах адміністраторами вайбер -групи "Документи", яка присвячена критиці державної політики в галузі електронних документів.

Віруючі знайшли також підтримку у ченців Почаївської лаври, від яких отримали одкровення, "що той перепис, яку готує Зеленський - це перепис для Антихриста".

"А з приводу стояння, - йдеться в оголошенні, - так це проти впровадження в життя нового указу Президента "Країна в смартфоні", після втілення його в життя, при будь-якому зверненні у держ. органи, при народженні і т. д. буде присвоюватся УНЗР (унікальний номер запису в реєстрі) це номер наскрізний, світовий, який буде передаватися в комп'ютер Звір. Ми, православні, не можемо приймати цей номер, оскільки це вже Апокаліпсис, який відбувається на наших очах. Наші сестри були недавно у Почаєві, і там монахи сказали, що той перепис, який готує Зеленський - це перепис для Антихриста. Там 30 питань в анкеті по числу 30 срібняків, за які Юда продав Христа".