Три громади на Житомирщині і одна на Чернігівщині змінили юрисдикцію

Три громади на Житомирщині і одна на Чернігівщині змінили юрисдикцію - фото 1
19 травня в Управлінні Житомирсько-Овруцької єпархії ПЦУ владика Паїсій приймав делегації релігійних громад УПЦ МП, які вирішили перейти до ПЦУ і провели відповідні збори.

З Радомишильського району змінили юрисдикцію громади храмів Олександра Невського с. Краснобірка та Свято-Іоано Богословська с. Забілоччя.

У супроводі прот. Сергія Янчука, благочинного Пулинського району, владика прийняв також представників релігійної громади Свято-Покровського храму с. Курне Пулинського району.

Про це йдеться на фейсбук-сторінці владики Паїсія.

Сьогодні ж відбулися збори вірян громади Різдва Пресвятої Богородиці села Блистови (Менщина) на Чернігівщині, які проголосували про вихід з Московського патріархату та перехід до Православної Церкви України. З 133 парафіян це рішення підтримала 131 особа, у тому числі настоятель о. Андрій.

"Це вже четверте у Менській територіальній громаді село, що вирішило не мати нічого спільного з Московським патріархатом, який прислужує Путіну і освячує вбивство українців", — повідомив шеф-редактор "Сіверянського літопису" Сергій Павленко.