Троїце-Сергієву Лавру накрила друга хвиля коронавірусу

Напередодні дня пам'яті преподобного Сергія Радонезького намісник Троїце-Сергієвої Лаври єпископ Фома (Демчук) намагався нишком заховати аж два десятка насельників Лаври, які заразилися COVID-19.

Троїце-Сергієву Лавру накрила друга хвиля коронавірусу - фото 59709

 

Про це повідомляє Портал «Credo.Press».

6 жовтня через другу хвилю коронавірусу в Московській духовній академії, яка розташована на території Троїце-Сергієвої Лаври, було прийнято рішення розпустити студентів на дистанційне навчання.

Перша хвиля ковідного мору, нагадує сайт «Ахілла», трапилася в Лаврі через недбалість попереднього намісника, єпископа Парамона (Голубки), який пустив на Служби Страсного Тижня в храми монастиря народ, незважаючи на карантин. В результаті ковідом перехворіли більшість насельників, студентів і співробітників академії, працівників Лаври.

За період пандемії від наслідків коронавірусу в Лаврі померли п'ять архимандритів, три ігумена, єромонах і два єродиякона, є летальні випадки серед співробітників-мирян.

При новому наміснику в Лаврі нічого не змінилося: так само продовжилися Богослужіння в переповнених храмах з порушенням масочного режиму, з помазуванням одним пензликом і т.п., про що свідчать фотозвіти на сайті монастиря.