• Головна
  • Новини
  • Турчинов надав доручення вирішити проблеми ввезення гуманітарної допомоги в Україну...

Турчинов надав доручення вирішити проблеми ввезення гуманітарної допомоги в Україну

23.05.2014, 13:25
Турчинов надав доручення вирішити проблеми ввезення гуманітарної допомоги в Україну - фото 1
Церкви зацікавлені у наданні соціальної допомоги малозабезпеченим верствам населення, переселенцям з Криму та постраждалим від терористів на Донбасі, в тому числі у співпраці з закордонними партнерами.

2014_0-s.jpgЦеркви зацікавлені у наданні соціальної допомоги малозабезпеченим верствам населення, переселенцям з Криму та постраждалим від терористів на Донбасі, в тому числі у співпраці з закордонними партнерами.

Цю проблему порушив єпископ РКЦ Станіслав Широкорадюк під час зустрічі голови Верховної Ради, в.о. Президента України Олександра Турчинова з членами Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, яка відбулася 22 травня 2014 року, повідомляє Інститут релігійної свободи.

Також перший заступник голови ВСО ЄХБ Валерій Антонюк наголосив на готовності Церков співпрацювати з владою в питання соціального захисту мешканців України, які цього потребують, особливо в наслідок вимушеної внутрішньої міграції в інші міста країни.

У відповідь на це Олександр Турчинов доручив у п’ятницю, 23 травня, провести спільну нараду за участі Міністра соціальної політики України, Державної митної служби України та відповідальних осіб за напрямок гуманітарної допомоги з боку церков і релігійних організацій.

За словами в.о. Президента України, вжитих новим Урядом заходів виявилось недостатньо задля того, щоб спростити процес розмитнення та ввезення в Україну закордонних гуманітарних вантажів з метою їх подальшого розподілу за допомогою релігійних організацій. Тому він запропонував на конкретних прикладах розібратися в наявних бюрократичних перепонах та усунути їх.