У Софії Київській відбулася міжконфесійна молитва за Україну

09.04.2022, 16:49
Держава
У  Софії Київській відбулася міжконфесійна молитва за Україну - фото 1
У соборі Святої Софії Київської сьогодні, 9 квітня, відбувся міжконфесійний захід «Спільна молитва за Україну». Участь у ній взяли лідери Церков і релігійних організацій України.

Про це йдеться у дописі Глави УГКЦ у Фейсбук.

Участь у молитві взяли: Глава УГКЦ Патріарх Святослав, Предстоятель ПЦУ Митрополит Епіфаній, речник ПЦУ архиєпископ Євстратій (Зоря), екзарх Вселенського Патріарха єпископ Команський Михаїл, єпископ Київсько-Житомирської дієцезії РКЦ в Україні Віталій Кривицький, старший єпископ Української Християнської Євангельської Церкви Леонід Падун, голова Української єпархії Вірменської Апостольської Церкви Маркос Аганесян та священик Православної Церкви України, ректор Відкритого православного університету Святої Софії-Премудрості Георгій Коваленко.

Під час молитви Блаженніший Святослав виголосив молитву:

"Господи наш, Боже, Творцю і Спасителю, глянь Твоїм ласкавим оком на наш український народ. Прийми його моління про мир і перемогу України. У Твої руки ввіряємо всіх невинно убієнних, кров яких волає до Тебе з української землі. Пресвятая Богородице, Київська Оранто, Нерушимая Стіно, під Твій покров віддаємо наш український народ. Маріє, врятуй Твоїх дітей. Амінь", повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

У  Софії Київській відбулася міжконфесійна молитва за Україну - фото 91072

 

У  Софії Київській відбулася міжконфесійна молитва за Україну - фото 91073

 

У  Софії Київській відбулася міжконфесійна молитва за Україну - фото 91074

 

Офіційний сайт ПЦУ повідомляє, що Митрополит Епіфаній виголосив молитву про визволення України від агресора:

«Господи, почуй молитви дітей Твоїх і в час важких випробувань Україну від нашестя чужинців звільни. Благослови та зміцни воїнів наших, владу, Президента та весь народ наш, які протистоять підступному російському агресору. Пошли на допомогу мужнім захисникам нашим грізного очільника небесного воїнства архістратига Михаїла, щоби диявольські задуми чужинців зруйнували вони. Правдолюбивий Господи, не дай ворогам знищити народ, державу та святині наші. Благаємо Тебе, даруй нам з іменем Твоїм перемогу і справедливий мир наблизь».