Created with Sketch.

У 20-ту річницю української армії за воїнів молились у Києво-Печерській Лаврі

06.12.2011, 15:47

Міністр оборони України Михайло Єжель отримав орден рівноапостольного князя Володимира І ступеня.

У Трапезному храмі Києво-Печерської Лаври 6 грудня відбулось урочисте богослужіння з нагоди 20-ї річниці Збройних Сил України. На богослужінні молились керівники Міністерства оборони України, зокрема й очільник відомства Михайло Єжель, Генерального штабу Збройних Сил України, віруючі військовослужбовці Київського гарнізону та члени їх сімей.

Після Літургії був відслужений молебень, по завершенні якого архиєпископ Августин (Маркевич) привітав військовослужбовців з ювілеєм Збройних Сил України, а також, з благословення Митрополита Володимира, вручив міністру оборони України Михайлу Єжелю орден рівноапостольного князя Володимира І ступеня, – повідомляє офіційний сайт УПЦ.

У слові-відповіді міністр відзначив добру традицію, за якою у День Збройних Сил військовослужбовці розпочинають свято молитвою у Києво-Печерській Лаврі.

Читайте також
Суспільство У храмі Одеси, який перейшов до ПЦУ, виявили ікони російських царів та символи «русского мира»
Сьогодні, 11:28
Світові Ватикан: Миряни не можуть виголошувати проповідь під час Служби Божої
Сьогодні, 10:58
Світові У Москві заарештували колишнього муфтія Карелії
Сьогодні, 10:29
Культура У Києво-Печерській лаврі завершили консервацію даху Успенського собору
Сьогодні, 10:10