У центрі Києва моляться за російських воїнів і Зеленський це толерує, - історик

11 лютого, 16:03
Держава
У центрі Києва моляться за російських воїнів і Зеленський це толерує, - історик - фото 1
Якщо Зеленський є борцем з проросійськими агентами, де ж тоді його санкції проти Московського Патріархату - головної і структурованої організації в Україні, яка конкретно працює на Росію.

Про це в ефірі "Прямого" заявив кандидат політичних наук Андрій Ковальов.

Московський Патріархат, не то що партія ОПЗЖ, працює на рівні від села до села, від міста до міста, "під виглядом Церкви проводить реальну проросійську агітацію", зазначив Ковальов.

"І ми не бачимо жодних санкцій", - підкреслив він.

Андрій Ковальов зауважив, що серед близьких соратників Володимира Зеленського є відверті прихильник Моспатріархату.

"Фактично, навіть в оточенні Зеленського є реальні люди, які лобіюють інтереси Росії, Московського Патріархату", - зауважив експерт.

"Що казати, якщо кум, друг дитинства Зеленського, пан Баканов, який очолює СБУ, у своєму інтерв'ю відверто говорить, що є парафіянином Московського Патріархату. Ходить не те, що у ватний, а у мегаватний монастир Московського Патріархату, де моляться - подивіться на їхню сторінку у Фейцсбуці - за побєду русского оружия. У центрі Києва, у Введенському монастирі.

У Введенському монастирі, куди ходить пан Баканов на 9 травня, молилися конкретно за побєду русского оружия. Там не йдеться про молитву за українських воїнів, а тим паче про похорон і відспівування українських воїнів, які гинуть на Донбасі.

В центрі Києва держави Україна моляться за російських воїнів. І пан Зеленський це толерує в своєму оточенні", - наголосив Ковальов.