У Гарнізонному храмі Львова урочисто відкрили та освятили «Простір Сміливих»

23 лютого, 11:33
Католики
У Гарнізонному храмі Львова урочисто відкрили та освятили «Простір Сміливих» - фото 1
21 лютого у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла відбулося урочисте відкриття та освячення «Простору Сміливих».

«Простір Сміливих» – це проект пізнавально-інформативного дозвілля для дітей військовослужбовців, який включає організацію різних гуртків, творчу та інтерактивну діяльності, повідомили у Львівській архиєпархі УГКЦ.

Захід розпочався Молебнем до Пресвятої Богородиці. Молитву очолив архиєпископ і митрополит Львівський владика Ігор.

Після завершення спільної молитви урочистості продовжилися вже безпосередньо у «Просторі Сміливих». Відтак, владика Ігор разом з капеланами освятив приміщення.

Митрополит Ігор звернувся з подячним словом до капеланів, жертводавців та усіх присутніх.

«Дякую священникам Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла та усім добродіям. Завдяки вашій невтомній праці діти наших Захисників та Захисниць матимуть можливість проводити своє дозвілля у освячених і гарно обмебльованих приміщеннях. Висловлюю щиру подяку Владиці Богданові Данилу, єпископу єпархії Святого Йосафата із осідком у м. Парма (штат Огайо, США), пані Вірі Беньо та усім людям доброї волі. Завдяки вашій жертві «Простір Сміливих» прийняв такий благородний вигляд. Очевидно, що всіх діток неможливо тут прийняти, але допомогти одній дитині – означає допомогти цілому її світові. Нехай Господь захищає усіх дітей наших Захисників та Захисниць та благословляє їх», – сказав владика Ігор.

Зазначимо, що «Простір Сміливих» відкрито у результаті співпраці Центру військового капеланства Львівської архиєпархії УГКЦ та Управління освіти Львівської міської ради.

«Простір Сміливих» оснащений комфортними умовами для спільної молитви батьків та їхніх дітей під час Божественних Літургій у Гарнізонному храмі. У приміщенні встановлено екран, за допомогою якого відбуватиметься онлайн-трансляція Богослужінь, а також тут розташована міні-ігрова зона для малюків. Після знайомства з дітьми працівники Простору будуть формувати програму на основі їхніх запитів. Наразі планується проведення гуртків з вивчення англійської мови, майстер-класів та тематичних зустрічей.

Голова Центру військового капеланства Львівської архиєпархії УГКЦ, настоятель Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла отець Тарас Михальчук висловив вдячність усім доброчинцям, які долучилися до створення «Простору Сміливих».