Created with Sketch.

У Херсоні після падіння на вулиці померла місіонерка з Америки

02.01.2013, 15:04

58-річна громадянка США Пайк Сінді Релін, мешканка американського міста Колорадо Спрінгс, померла від травм, отриманих при падінні на вулиці в Херсоні. Про це Українським Новинам повідомило джерело в УМВС в Херсонській області.

За даними джерела, потерпіла у вересні 2012 року разом з 57-річним чоловіком прибули в Україну на запрошення Пресвітеріанської церкви, оскільки вони займалися місіонерською діяльністю.

31 грудня близько 11:30 на розі вулиць Філатова та Рози Люксембург в Херсоні жінка втратила рівновагу, впала і була доставлена ​​в реанімаційне відділення міської клінічної лікарні ім. Тропіних з діагнозом "відкритий перелом ендопротеза колінного суглоба, велика втрата крові, травматична кома, зупинка серця".

1 січня близько 10:30 жінка від отриманих тілесних ушкоджень померла в реанімаційному відділенні лікарні ім. Тропіних.

У серпні минулого року громадянин США, громадянка Білорусі та громадянин України були госпіталізовані через ДТП у Кіровському районі Криму.

Читайте також
Суспільство Патріарх Кирил назвав Микиту Хрущова "найдурнішим" правителем за всю історію
Сьогодні, 13:52
Католики «Дощ паде. Діти ростуть»: Сьогодні на Суспільному фільм від УКУ про візит Папи Івана Павла ІІ до України
Сьогодні, 13:06
Культура У Софії Київській встановили сейсмодатчики для фіксації вибухів і прольотів ракет
Сьогодні, 12:01
Суспільство У храмі Одеси, який перейшов до ПЦУ, виявили ікони російських царів та символи «русского мира»
Сьогодні, 11:28