Created with Sketch.

У Камбоджі знайшли мертвим пастора-місіонера з України

24.05.2021, 12:35

У Камбоджі виявили тіло 35-річного пастора ЄХБ з Рівного Олександра Щербука.

Чоловік перебував в азіатській країні з місіонерською метою, передає ТСН.

Про смерть українця повідомила у соцмережі його дружина Даша Щербук.

“Сашу знайшли мертвим в Камбоджі. Поліція встановила причину: серцеву недостатність…. це те, що мені повідомили…”, - написала жінка.

Олександр вирушив до Камбоджі на 3 місяці. Раніше він вже неодноразово був у цій країні і навіть відкрив молитвенний дім. У липні чоловікові мало виповнитися 36 років.

Разом подружжя виховувало двох дітей. Олександра поховали на Батьківщині.

Читайте також
Суспільство Росія вдарила по Чорноморську: отримав ушкодження храм та недільна школа
24 травня, 10:30
Суспільство Пастору, який вчинив смертельне ДТП у Києві, загрожує до десяти років позбавлення волі
24 травня, 09:16
Суспільство Пастор з Херсонщини став винуватцем смертельної ДТП у Києві
24 травня, 10:10
Суспільство На Харківщині вщент згоріла Свято-Миколаївська церква
24 травня, 09:52