• Головна
  • Новини
  • У Києві обговорять, як будувати та реставрувати дерев'яні храми...

У Києві обговорять, як будувати та реставрувати дерев'яні храми

28.10.2014, 10:57

«Особливості будівництва та реставрації культових споруд з дерева (храмів, церков, каплиць)» - семінар з такою назвою вперше в Україні відбудеться 6 листопада в рамках проведення спеціалізованої виставки «Дерев'яне і заміське житлове будівництво». Виставка буде проходити з 6 по 9 листопада в «КиевЕкспоПлаза» (Київ, вул. Салютна, 2б, ст.м. "Нивки").

«Особливості будівництва та реставрації культових споруд з дерева (храмів, церков, каплиць)» - семінар з такою назвою вперше в Україні відбудеться 6 листопада в рамках проведення спеціалізованої виставки «Дерев'яне і заміське житлове будівництво». Виставка буде проходити з 6 по 9 листопада в «КиевЕкспоПлаза» (Київ, вул. Салютна, 2б, ст.м. "Нивки").

"Сьогодні чимало архітектурних пам'яток по всій Україні потребують якнайшвидшого втручання реставраторів. Після проведення консультацій з громадськими організаціями та церковними громадами, а також аналізуючи можливості українського забудовника, було прийнято рішення провести семінар, присвячений особливостям будівництва і реставрації храмів, церков, каплиць з дерева (культових споруд)", - повідомляють організатори.

Завдання заходу - об'єднати можливості забудовника з інтересами замовників, залучити спонсорів до вирішення проблем з реставрацією архітектурних та історичних пам'яток України.
В якості доповідачів на семінарі виступлять: церковнослужителі, представники громад, історики в галузі церковної архітектури.

Історики розкажуть про храми в Україні, що потребують реконструкції. Забудовники з досвідом будівництва церков озвучать основні помилки, які відбуваються під час будівництва. Церковнослужителі скажуть про потреби і можливості у сфері будівництва та реконструкції церков. Про це інформує УНІАН-релігії.