У Києві відбувся Синод УПЦ МП

У Києві відбувся Синод УПЦ МП - фото 1
19 березня 2025 року у резиденції Предстоятеля УПЦ МП у Пантелеймонівському жіночому монастирі у Феофанії відбулося засідання Священного Синоду.

Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП.

Перед початком роботи члени Священного Синоду відправили Божественну Літургію у храмі Всіх святих при резиденції Предстоятеля.

Засідання Синоду очолив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

Предстоятель та єрархи УПЦ МП розглянули питання церковного життя.

Які рішення ухвалили учасники Синоду, Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП не повідомив.