Created with Sketch.

У Києві відкривається передріздвяна виставка ангелів

13.12.2011, 12:04

На виставці буде представлено близько 100 творів 40 художників, членів національної спілки художників України.

У Національному музеї українського народного декоративного мистецтва у Києві 15 грудня о 17:00 відбудеться відкриття передріздвяної виставки «Ангеле мій, охоронцю мій!». Автором та ініціатором проекту виступила мистецтвознавець З. А. Чегусова, лауреат Національної премії України ім. Т. Шевченка, заслужений діяч мистецтв України.

Виставки декоративно-ужиткового мистецтва останніх двох десятиліть довели, що тема ангела є однією з найулюбленіших у творчості українських митців кераміки, скла, текстилю, і у кожного автора є своє оригінальне індивідуальне бачення його художнього образу.

На виставці буде представлено близько 100 творів 40 художників, членів національної спілки художників України. Виставка працюватиме до 22 січня 2012 року, інформує сайт «Рукотвори».

Теги: #Ангели
Читайте також
Суспільство Соцопитування: Третина українців молиться вдома
Вчора, 16:17
Суспільство Найбільше українці довіряють Предстоятелю ПЦУ, - опитування
Вчора, 15:42
Суспільство 31% українців не довіряє представникам інших релігійних конфесій, - опитування
Вчора, 15:02
Держава Із УПЦ МП до ПЦУ перейшло майже дві тис. релігійних громад із 2018 року – Держетнополітики
Вчора, 14:37