• Головна
  • Теми
  • У Львівській ОДА підтримали проект РІСУ та відзначать найкращу роботу про сакральні пам’ятки Львівщини...

У Львівській ОДА підтримали проект РІСУ та відзначать найкращу роботу про сакральні пам’ятки Львівщини

12.08.2011, 16:14
У Львівській ОДА підтримали проект РІСУ та відзначать найкращу роботу про сакральні пам’ятки Львівщини - фото 1
Конкурс триває з 2 серпня по 31 жовтня 2011 року. Результати конкурсу будуть оголошені на порталі РІСУ після 10 листопада 2011 р.

81.gifГоловне управління з питань внутрішньої політики, національностей та релігій підтримало ідею РІСУ з приводу організації та проведення конкурсу до 20-ліття Незалежності України «Україна наша сакральна».

В офіційному листі за підписом начальник головного управління Романа Кураша, який надійшов  на адресу РІСУ 11 серпня, сказано, що управління готове відзначити кращу роботу про сакральні пам’ятки Львівської області.

Конкурс триває з 2 серпня по 31 жовтня 2011 року. Результати конкурсу будуть оголошені на порталі РІСУ після 10 листопада 2011 р.

До конкурсу запрошуються журналісти, краєзнавці, мандрівники, мистецтвознавці та інші особи, які зацікавлені у цій тематиці та мають хист до описування побаченого.

У конкурсі беруть участь авторські краєзнавчі матеріали (статті, фоторепортажі), в яких представляються цікаві сакральні пам’ятки, музейні збірки, релігійна історія населених пунктів і місцевостей тощо. Автор може надіслати кілька матеріалів.