У Львові презентують аудіокнигу "Католицизм: мандрівка до серця віри"

29.12.2021, 15:27
Культура
У Львові презентують аудіокнигу "Католицизм: мандрівка до серця віри" - фото 1
Відтепер популярну книгу Роберта Баррона "Католицизм: мандрівка до серця віри" можна слухати. Перша презентація аудіокниги відбудеться у Львові 3 січня у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла о 19:00 год.

Аудіокнига вже є доступна для завантаження через мобільний додаток Абук – Першої української аудіокнигарні. Про це написав о. Тарас Михальчук, настоятель храму, передає "Еспресо.Захід".

Автор книги Роберт Баррон є американським католицьким єпископом, одним із найпопулярніших авторів на Амазон, кореспондентом з релігійних питань для NBC, коментатором для телеканалів FOX News, CNN та EWTN. Його книга "Католицизм: мандрівка до серця віри" постала після створення єпископом Робертом 10-серійного фільму з однойменною назвою, який кіноексперт і меценат проекту в Україні Богдан Батрух називає шедевром духовного кіно.

У Львові презентують аудіокнигу

"В аудіокнизі автор прагне осягнути суть християнської віри та показати її сучасній людині через призму здобутків світового мистецтва, літератури, богослов’я, філософії та історії. Аудіокнига є частиною масштабного просвітницько-євангелізаційного проєкту "Католицизм", до якого входить згаданий десятисерійний документальний фільм (його можна придбати на флеш-носії) та навчальна програма для дорослих. Дубляж фільму українською мовою здійснений професійними акторами на студії Le Doyen. На львівській презентації очікуємо актора, який займався дубляжем, і владику Венедикта (Алексійчука), єпископа Чиказького. Скачати аудіо книгу можна вже від сьогодні на платформі Абук, її ціна – 160 грн", – розповіла "Еспресо.Захід" с. Климентія Луків, координаторка проєкту "Католицизм" в Україні.

В аудіокнизі "Католицизм: мандрівка до серця віри" для музичного оформлення використано оркестрову сюїту "Українська веснянка" авторства українського композитора Антона Рудницького. Цей твір теж є новинкою для української авдиторії, бо лише чотири місяці тому його презентували у виконанні симфонічного оркестру INSO-Львів під орудою диригента Ярослава Шемета в рамках проєкту BRIDGES.

У презентації аудіокниги візьмуть участь:

  • Владика Венедикт Алексійчук, єпископ Чиказький УГКЦ;
  • Юрій Кудрявець, актор дубляжу та диктор;
  • Галина Сташків, перекладачка;
  • с. Климентія Луків, координаторка проєкту "Католицизм"в Україні;

Модеруватиме розмову Ольга Телипська, ведуча "Радіо Перше".