• Головна
  • Новини
  • У Львові стартує благочинна акція «Миколай про тебе не забуде»...

У Львові стартує благочинна акція «Миколай про тебе не забуде»

22.11.2011, 12:38
У Львові стартує благочинна акція «Миколай про тебе не забуде» - фото 1
Реєстрація волонтерів до 3 грудня 2011 року. Реєстрація волонтерів до 3 грудня 2011 року.

Mykol.jpgМета акції – подбати про те, щоб святий Миколай прийшов до всіх тих дітей, які цього справді потребують, повідомляє прес-служба Львівської міськради.

Одинадцятий рік поспіль МГО «Академія української молоді» спільно з навчальними закладами та спільнотами проводить благочинну акцію «Миколай про тебе не забуде!» для потребуючих дітей, які могли би залишитися без нашої або ж батьківської уваги (діти-сироти, діти з багатодітних та малозабезпечених родин). Особливістю акції є те, що її проводить молодь.

Щороку у Львові помічниками св. Миколая стає близько 700 волонтерів (учнів старших класів та студентів львівських ВНЗ), які збирають та пакують подарунки на Фабриці святого Миколая, що працюватиме у Львові з 12 по 17 грудня у приміщені Львівського палацу мистецтв (вул. Коперніка, 17), та розносять їх по домівках потребуючих дітей нашого міста. В рамках акції волонтери працюватимуть у творчих майстернях – Канцелярії святого Миколая, роздаватимуть солодощі та відкритки мешканцям міста на святковій акціі в місті 19 грудня, а також здивують усіх кольоровим та яскравим Пам-парадом «Я помагаю Миколаю» 11 грудня.

Організатори запрошують усіх людей доброї волі долучитися до акції «Миколай про тебе не забуде»!

Помічником святого Миколая може стати кожен. Для цього необхідно заповнити електронну анкету на сайті та прийти на один з вишколів для волонтерів. Найближчий вишкіл 26 та 27 листопада о 12:00 в Львівському палаці мистецтв (вул.Коперніка,17). Реєстрація волонтерів до 3 грудня 2011 року.

Додаткова інформація про акцію та детальний план заходів на сайті акції.