У Львові видали аудіокнигу з думками Блаженнішого Любомира Гузара

15.10.2023, 10:14
Культура
У Львові видали аудіокнигу з думками Блаженнішого Любомира Гузара - фото 1
З нагоди 90-річчя від дня народження Блаженнішого Любомира Гузара прес-служба Львівської архиєпархії спільно з Львівською духовною семінарією Святого Духа підготувала аудіокнигу з його думками «Думки у спадок».

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Текст начитує семінарист Дмитро Гарват. Тривалість: 2 год. 19 хв.

«Ми обрали зручний та універсальний формат, адже через брак часу люди не завжди мають нагоду читати, а от слухати книгу можна дорогою на роботу, в поїздках, на прогулянках. Забезпечити професійний запис нам допоміг голова оргкомітету року Блаженнішого Любомира синкел у справах монашества нашої архиєпархії отець Юстин Бойко. А завдяки семінаристові третього курсу братові Дмитру Гарвату, який начитав текст, ми отримали якісну книгу. Він прагнув проявити себе і шукав когось, хто б довірив йому схожий проект, а ми шукали людину, яка зможе допомогти реалізувати цю ідею. Тож у такій синергії з’явилася аудіокнига „Думки у спадок“», ― розповів керівник прес-служби Львівської архиєпархії о. Михайло Квасюк.

У друкованому форматі книгу «Думки у спадок» Любомира Гузара видало видавництво «Свічадо» у 2018 році.

«Вибір зупинили на цій книзі з кількох причин. Передовсім через те, що там відображені різноманітні теми, які є актуальними сьогодні. Також саме це видання було найбільш популярним серед читачів. Та й підійшов невеликий формат. Записи, поділені на розділи, допомагають зорієнтувати в різних темах. Це ― чи не перша аудіокнига, яка виходить з Львівської архиєпархії у професійному форматі. Радію, що це вдалося зробити. Особлива подяка митрополитові за те, що повірив у нашу ідею і молитовно підтримав», ― додав о. Михайло.

Нагадаємо, Архиєрейський Синод УГКЦ в Україні проголосив 2023 рік роком Блаженнішого Любомира Гузара.