У Львові відкрили Ісламський релігійно-культурний центр

25 березня, 11:09
Інші конфесії
У Львові відкрили Ісламський релігійно-культурний центр - фото 1
Офіційне відкриття Ісламського релігійно-культурного центру відбулось 24 березня. Відвідати центр можуть усі охочі.

Про це повідомили у Львівській обласній раді.

Тут можна прийти на молитву та почути духовне слово. Центр також відритий для спілкування, зустрічей, заходів для дітей.

Він діє як підрозділ Духовного управління мусульман АР Крим.

Керівник Координаційного центру Меджлісу з гуманітарних питань Ельвін Кадиров подякував усім, хто долучився до створення центру.

У Львові відкрили Ісламський релігійно-культурний центр - фото 111038

«Кримські татари, які проживають у Львові, дуже радіють, що відкрилось таке особливе місце. Місце молитви, яка зараз дуже потрібна нам усім: комусь в окопі, комусь в окупації, комусь у російських тюрмах.

Ми відкриті до діалогу з представниками різних національностей та конфесій, адже Україна багатонаціональна та багатоконфесійна держава. Запрошуємо відвідати наш центр і об’єднуватися заради перемоги добра над злом», - зазначив Ельвін Кадиров.

Від імені Львівської обласної ради присутніх привітала заступниця керуючого справами Львівської обласної ради Мирослава Туркало.

«У Львові з’явилося ще одне місце, де можна зустрітися з Богом. У якого ми просимо найбільше – це перемоги. Наближаймо цю нашу мрію разом, де б ми не були - чи тут у Львові, чи в Криму», - зазначила вона.

Окрім цього центру, у Львові є ще три таких культурних осередки. У червні 2015 року тут відкрили перший Ісламський релігійно-культурний центр, який належить до Духовного управління мусульман України "Умма".