У Львові з’явиться окреме кладовище для мусульман

24.12.2015, 09:53
У Львові з’явиться окреме кладовище для мусульман - фото 1
Виконавчий комітет Львівської міської ради 23 грудня прийняв рішення про відведення земельної ділянки на Голосківському цвинтарі у Львові для проведення обрядів поховання за мусульманськими традиціями.

Львів_мусульмани.jpgВиконавчий комітет Львівської міської ради 23 грудня прийняв рішення про відведення земельної ділянки на Голосківському цвинтарі у Львові для проведення обрядів поховання за мусульманськими традиціями.

Чиновники виділили ділянку для поховання померлих за правилами та традиціями мусульманської релігії на полі №37 Голосківського цвинтаря загальною площею 0,35 га.

Як йдеться в проекті рішення, виконавчий комітет прийняв таке рішення на звернення голів мусульманських громад Львова та громадської організації «Земляцтво кримських татар».

Послуги, пов'язані з похованням на відведеній ділянці, будуть надаватись відповідно до вимог законодавства України. Відповідальним за надання послуг буде директор Львівського комунального підприємства «Виробничо-реставраційний комбінат обрядових послуг». Про це повідомляє Zaxid.net.