У Маріуполі окупанти переробляють протестантську церкву на кінотеатр "Комсомолець"
19.03.2025, 11:52
Суспільство
У Маріуполі, який тимчасово окупувала Росія, будівлю, що колись належала церкві "Добрих Змін", переробляють у міський кінотеатр "Комсомолець".
Про це повідомляє Тг-канал 7х70.
Церква "Добрих Змін" придбала будівлю у 2016 році. Вона було відреставрована силами громади та використовувалось як для богослужінь, так і для різних проектів церкви.
У квітні 2022 року в результаті військових дій РФ будівля сильно постраждала. А у червні 2022 року генеральна прокуратура "ДНР" порушила кримінальну справу проти пастора церкви Геннадія Мохненка.
У 2024 році міська влада Маріуполя забрала будівлю церкви на свій баланс і почала переробляти її в кінотеатр "Комсомолець". Для цих робіт було залучено будівельну фірму з Санкт-Петербурга.