У Німеччині розпочалися «Католицькі дні» за участю УГКЦ

У Німеччині розпочалися «Католицькі дні» за участю УГКЦ - фото 1
У м. Ерфурт (Німеччина) 29 травня розпочалися 103-ті «Католицькі дні» («Katholikentag»). Цьогоріч із благословення Глави УГКЦ делегатом від Української Греко-Католицької Церкви став єпископ-помічник Львівської архиєпархії Володимир Груца в супроводі протодиякона Назарія Яруніва та економа Львівської архиєпархії о. Володимира Ольшанецького.

Про це повідомляє прес-служба Львівської архиєпархії УГКЦ.

Цьогорічне гасло дискусійного майданчика католиків — «Людина миру має майбутнє».

Урочисте відкриття заходу відбулося на площі перед катедральним собором Пресвятої Богородиці Ерфуртської — головного храму Ерфуртської дієцезії Римо-Католицької Церкви в Німеччині.

За словами владики Володимира, який очолив делегацію від УГКЦ, заплановано багато різних майданчиків для зустрічей, де себе представлятимуть різні єпархії та церковні установи.

«Проте тема миру на першому місці», — наголосив єпископ.

Довідка:

«Katholikentag» (День католиків) в Німеччині був започаткований 1848 року як «Загальні збори Католицької асоціації Німеччини». Форум має, переважно, дискусійний характер і відзначається соціальним виміром. Останніми десятиріччями він став основним суспільним заходом німецьких католиків, який збирає десятки тисяч учасників для поглиблення віри, богословських знань, обговорення проблем сучасної віруючої людини та Церкви не тільки з Німеччини, але й з усього світу. Під час конгресу, що відбувається один раз на два роки, проводяться численні конференції, зустрічі, різноманітні релігійні, культурні, наукові, суспільно-політичні та духовні події. Попередній такий захід відбувся у травні 2022 року.