У ПА НАТО працюють над офіційним визнанням Голодомору геноцидом - Кондратюк

У ПА НАТО працюють над офіційним визнанням Голодомору геноцидом - Кондратюк - фото 1
У Парламентській Асамблеї НАТО працюють над офіційним визнанням Голодомору 1932-33 років геноцидом Українського народу.

Про це йшлося під час зустрічі заступниці Голови Верховної Ради Олени Кондратюк із Президенткою Парламентської Асамблеї НАТО Жоель Гарріо-Майлям, повідомляє Укрінформ із посиланням на Фейсбук-сторінку віцеспікерки.

"Зустрілася з новообраною Президенткою Парламентської Асамблеї НАТО Жоель Гарріо-Майлям. Подякувала від Верховної Ради України Парламентській Асамблеї НАТО за ухвалення надважливої резолюції про визнання Росії державою-терористом. Переконана, усі парламенти країн НАТО мають дослухатися до рекомендацій Асамблеї та ухвалити аналогічні рішення на рівні національних парламентів" - написала Кондратюк.

Як наголосила Жоель Гарріо-Майлям, "Росія є терористичною державою, і її слід оцінювати як терористичну державу".

Також, за словами Кондратюк, Гарріо-Майлям поінформувала, що у ПА НАТО працюють над офіційним визнанням Голодомору 1932-33 років - геноцидом Українського народу.

"Ще один важливий напрямок для ПА НАТО сьогодні - протидія російській пропаганді та фейкньюз. Повністю згодна з пані Жоель, що нам треба разом працювати над ліквідацією російської пропаганди, яка отруює Європу та увесь світ", - написала Кондратюк.