У Патріаршому соборі УГКЦ вшанували Героїв Небесної Сотні

У Патріаршому соборі УГКЦ вшанували Героїв Небесної Сотні - фото 1
20 лютого в Україні вшановували Героїв Небесної сотні. З цієї нагоди в Патріаршому соборі Воскресіння Христового в Києві Патріарх Святослав наприкінці Божественної Літургії відслужив панахиду. Із Главою УГКЦ співслужив владика Йосиф Мілян.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

У проповіді під час Літургії Патріарх УГКЦ зазначив, що Революція гідності є особливим моментом в історії України, який був позначений найбільшими жертвами на Майдані.

«Голос крові Героїв Небесної Сотні кличе до неба з майданів нашого славного Богом любленого Києва. Послухаймо сьогодні їхнього голосу і будьмо певні, що напрямок руху до свободи, який той голос нам підказує, – це саме та дорога, якою хоче нас провадити у своїх обіймах наш Небесний Отець», – наголосив Блаженніший Святослав.
З огляду на те, що від неділі Блудного сина до М’ясопусної неділі в УГКЦ триватиме тиждень соціального служіння, Глава УГКЦ закликав згадати тих, хто особливо потребує Божих обіймів і бути руками милосердя Божого стосовно наших ближніх.

«Особливо прошу вас згадати родичів Героїв Небесної cотні. Бо вони так сьогодні потребують всенародної пошани і уваги. Дехто з них присутній у нашому храмі. Їм сьогодні особливо хочу висловити свою шану і повагу, – сказав він і додав: – Ми сьогодні у молитві згадаємо і всіх тих, хто був поранений на Майдані, на душі чи на тілі, хто потребує уваги і підтримки від спільноти Христової Церкви, від нашого народу».