У Польщі обрали нового Главу Конференції єпископів

14.03.2014, 15:21
У Польщі обрали нового Главу Конференції єпископів - фото 1
Конференція єпископів Польщі 12-13 березня провела 364-те засідання, під час якого обрала нового Главу і на завершення свого зібрання видала комунікат.

kep_s.jpgКонференція єпископів Польщі 12-13 березня провела 364-те засідання, під час якого обрала нового Главу і на завершення свого зібрання видала комунікат.

Новим очільником Конференції Єпископів Польщі став Станіслав Гондецький, архиєпископ митрополит Познаньський, повідомляє Сredo.

Головна тема комунікату — заклик до душпастирського навернення Церкви та підготовка до Всесвітнього Дня молоді, який 2016 року відбудеться у Кракові.

Окремий пункт комунікату присвячений Україні. «Ми продовжуємо підтримувати Україну в її боротьбі за свободу і територіальну цілісність, — йдеться у комунікаті. — Звертаємося до вірних з проханням молитися про мирне розв’язання конфліктів. Скеровуємо братерське привітання до пастирів і вірян українських Церков і християнських спільнот. Нехай Бог миру Вас зміцнює, наповнює духом розсудливості і мужності і допомагає у будівництві нового суспільного і економічного ладу в вашій країні».