У Полтаві Лицарі Колумба продовжують забезпечувати ЗСУ автомобілями та матеріально-технічними засобами

У Полтаві Лицарі Колумба продовжують забезпечувати ЗСУ автомобілями та матеріально-технічними засобами - фото 1
Цього місяця полтавський осередок Лицарів Колумба придбав черговий автомобіль з Німеччини для потреб Збройних сил України. Це бус «Фольксваген T5».

Очільник полтавської чоловічої братерської організації Євген Хайлов розповідає, що протягом року, із жовтня 2021 року аж дотепер, Лицарі Колумба передали вже понад 40 автомобілів для ЗСУ різного плану. Це і вантажні автомобілі, мікроавтобуси, позашляховики та пікапи. Крім того, забезпечили наших армійців різними матеріально-технічними засобами, починаючи від медичних, завершуючи технічними, які би зробили військових більш ефективними на полі бою.

Полтавські лицарі, які створили раду при Свято-Троїцькому храмі УГКЦ у м. Полтава, намагаються купувати 1–2 транспортних засоби щомісяця, окрім того купують запчастини для ремонту автомобілів, які вже використовують бійці ЗСУ.

А в жовтні отець Ярослав Гуляк та його вірні з міст Млада, Болеслав та Мельник, що у Чеській Республіці, придбали автомобіль для полтавського військового капелана Максима Кролевського. Він є діючим капеланом полтавської 5-ї батальйонно-тактичної групи 81-ї десантно-штурмової бригади.

У Полтаві Лицарі Колумба продовжують забезпечувати ЗСУ автомобілями та матеріально-технічними засобами - фото 102726

Священнослужитель повідомляє, що українці з Чехії докладають потужних зусиль для того, щоб наблизити перемогу України над московським агресором: «Дуже вражений щирою допомогою наших українців, вірних нашої Церкви, які проживають у Чехії. Переконаний, що цей кросовер допоможе мені краще та ефективніше послужити для наших військовослужбовців на місці їх дислокації та у зоні ведення бойових дій», — каже о. Максим.