У Полтавській райраді не вистачило голосів для підтримки рішення про заборону УПЦ МП

24.07.2022, 19:01
Держава
Храм Іоана Воїна (УПЦ МП) - фото 1
Храм Іоана Воїна (УПЦ МП)
Джерело фото: Анастасія Мілославська
На сесії Полтавської районної ради депутатка від «ЄС» Ірина Кривобік подала на затвердження проект рішення «Про Звернення до Президента України та Верховної Ради України щодо заборони діяльності УПЦ московського патріархату на території України», але він не набрав достатньої кількості голосів депутатів.

Як повідомляє видання "Полтавщина", 21 липня відбулося пленарне засідання десятої сесії Полтавської районної ради, під час якої депутати розглянули проект рішення «Про Звернення Полтавської районної ради до Президента України та Верховної Ради України щодо заборони діяльності Української православної церкви московського патріархату на території України».

Проект рішення викликав певні дискусії серед депутатського корпусу. Розглянутий на комісіях текст Звернення Ірина Кривобік запропонувала до затвердження у новій редакції, з правками.

Проте проект рішення не набрав достатньої кількості голосів депутатів: «за» проголосувало 23 депутати, утрималися 12 депутатів, не голосували 2 депутати, а 16 депутатів взагалі були відсутні.

Текст проекту Звернення - фото 96931
Текст проекту Звернення

 

У Полтавській райраді не вистачило голосів для підтримки рішення про заборону УПЦ МП - фото 96930