У Фатімі освятили наріжний камінь під будівництво храму та монастиря УГКЦ

16 листопада, 10:56
Україна і світ
У Фатімі освятили наріжний камінь під будівництво храму та монастиря УГКЦ - фото 1
Сумівці Португалії та Іспанії взяли участь в історичній для життя української громади на Піренеях події – освяченні наріжного каменю під будівництво храму та монастиря Української Греко-Католицької Церкви у паломницькому центрі португальського міста Фатіма.

Про це у Фейсбуці 14 листопада повідомила СУМ Глобал. Разом із численними прочанами з Португалії, Іспанії, Франції та Італії члени СУМ молилися за добро України та її народу.

Чин освячення наріжного каменю здійснив Голова Пасторально-міграційного відділу УГКЦ, Генеральний капелан СУМ владика Степан Сус та єпископ Лейрії-Фатіми кардинал Антоніо Марто.

У Фатімі освятили наріжний камінь під будівництво храму та монастиря УГКЦ - фото 82438

«Це подія, яку ми зможемо оцінити з плином часу. Приємно, що нас так багато зібралося сьогодні на молитву і що ми з вами є учасниками творення нової історії – нашої української спільноти, монастиря і церкви тут, у ФатіміЗа кілька років ми приїдемо сюди, щоби подякувати Богові за те, що тут є храм і монастир. І напевне кожен з нас, тут присутніх, має скласти свою «цеголку», щоби ці церква і монастир якнайшвидше були побудовані», – звернувся владика Степан до присутніх.

Після Літургії сумівці провели свою організаційну нараду, під час якої обговорили сучасний хід сумівської справи в Іспанії та Португалії, а також запланували спільні проєкти.

«Щирою та теплою була неодноразова зустріч сумівців з владикою Степаном Сусом.

У Фатімі освятили наріжний камінь під будівництво храму та монастиря УГКЦ - фото 82439

Генеральний капелан Спілки Української Молоді благословив СУМівців та підкреслив важливість діяльності та розвитку молодіжних українських організацій за кордоном», – йдеться в повідомленні.