У РПЦ відмовилися коментувати інформацію про церкву на території "палацу Путіна"

26 січня, 11:50
Православні
Храм на території ймовірної неофіційної резиденції Володимира Путіна під Геленджиком не відноситься до Новоросійської єпархії РПЦ МП, заявив 26 грудня «Відкритим медіа» прес-секретар єпархії єрей Олексій Кульнев. Єпархії нічого не відомо про те, кому присвячений цей храм, чи був він освячений і хто в ньому служить.

У РПЦ відмовилися коментувати інформацію про церкву на території 'палацу Путіна' - фото 65669

 

Клірик пояснив, що храм або монастир не обов'язково підкоряються єпархії, на території якої вони розташовані. Наприклад, ставропігійні монастирі підкоряються безпосередньо патріарху. Крім того, є храми, які є представництвами інших єпархій: такими, наприклад, є Патріарше подвір'я або подвір'я монастирів, розташованих в інших єпархіях. Про це інформує Credo.press.

Найближчі відзначені на карті РПЦ МП її храми знаходяться далеко від резиденції на мисі Ідокопас. На офіційній карті храмів РПЦ МП відсутні відомості про церкву біля мису Ідокопас - він не значиться ні як єпархіальний, ні як ставропігійний.

Про існування церкви на території «палацу президента» повідомив в своєму розслідуванні Фонд боротьби з корупцією (ФБК). У Відділі Московського Патріархату по взаємодії Церкви з суспільством і ЗМІ відмовилися від коментарів з цього питання.