Created with Sketch.

У Санкт-Петербурзі мусульман на Ураза-Байрам було в 1,5 більше, ніж православних на Різдво

23 березня, 10:17

У Санкт-Петербурзі, на відміну від Москви, Росгвардія не дає відомостей про кількість віруючих, які брали участь у святкуваннях Різдва та Ураза-Байрама.

Про це передають Християни проти війни.

Але якщо вірити віце-губернатору Борису Піотровському, то "у ніч з 6 на 7 січня урочисті Різдвяні Богослужіння у православних храмах Петербурга відвідало понад 200 тисяч людей".

При цьому в ДУМ Санкт-Петербурга повідомляють, що Ураза-Байрам "відзначили понад 300 тисяч правовірних мусульман".

Тобто, згідно з цими даними, мусульман на їхньому святі було в 1,5 разу більше, ніж православних на своєму.

Читайте також
Суспільство У Черкасах християни проведуть велопробіг «Міцна родина - непереможна Україна»
Сьогодні, 15:17
Суспільство Делегація ВРЦіРО зустрілася у Брюсселі з експертами та європейськими релігійними діячами
Вчора, 13:27
Суспільство Біля Луцька освятили пам’ятний хрест командирові УПА Петру Гудзуватому
23 березня, 13:57
Суспільство У Львові відбудеться спецпогашення марки до 25-річчя візиту Івана Павла ІІ
23 березня, 11:39