Created with Sketch.

У синагозі Дніпропетровська влаштували перегляд матчів Євро-2012

26.06.2012, 09:45

У Дніпропетровській синагозі організовано перегляд матчів «EURO-2012» на великому екрані, з кошерним частуванням, пивом (або квасом) та іншими необхідними атрибутами для отримання задоволення від свята великого футболу, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт місцевої єврейської громади.

У Дніпропетровській синагозі організовано перегляд матчів «EURO-2012» на великому екрані, з кошерним частуванням, пивом (або квасом) та іншими необхідними атрибутами для отримання задоволення від свята великого футболу, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт місцевої єврейської громади.

«Ми подбали про те, щоб перегляд футбольних матчів приносив всім якомога більше задоволення, - каже Роні Етінбург, організатор заходу, - звичайно, найбільше людей було на матчах за участю України - яблуку ніде було впасти і всі дружно вболівали за нашу країну, підтримували нашу збірну і переживали за неї. Євреї Дніпропетровська дуже люблять футбол і завжди підтримують команди своєї країни і свого міста».

Трансляція матчів буде продовжена і під час чвертьфінальних і півфінальних матчів і, звичайно ж, фіналу. Переглянути футбол в синагозі запрошують не тільки євреїв, але й усіх бажаючих, зрозуміло, гості повинні проявляти повагу до цього місця і в одязі, і в поведінці.

Читайте також
Культура Церковний календар, 24 червня. Різдво Івана Хрестителя
Вчора, 18:35
Суспільство Росія підживлює національний егоїзм у різних країнах Європи, - Глава УГКЦ
Вчора, 16:09
Світові Ураган зірвав купол із хрестом з історичного храму у Челябінській області
Вчора, 15:07
Католики Ювілей візиту Папи Івана Павла ІІ у Львові вшанують молитовними чуваннями молоді
Вчора, 14:28