• Головна
  • Новини
  • У Софії Київській сестри Тельнюк представлять програму, присвячену блаженному Омеляну Ковчу...

У Софії Київській сестри Тельнюк представлять програму, присвячену блаженному Омеляну Ковчу

19.08.2019, 11:44
У Софії Київській сестри Тельнюк представлять програму, присвячену блаженному Омеляну Ковчу - фото 1
На День незалежності на території Софії Київської сестри Тельнюк представлять нову програму "Agnus Dei", присвячену отцю Омеляну Ковчу, праведнику України.

На День незалежності на території Софії Київської сестри Тельнюк представлять нову програму "Agnus Dei", присвячену отцю Омеляну Ковчу, праведнику України.

Про це Українському радіо розповіли співачки Леся та Галина Тельнюк.

"Програма нова, проте деякі пісні назбирувалися протягом останніх десяти років, а частина зовсім нові. Я би сказала, що ця програма має досвід людини, яка росла, змінювалась", — розповіла Леся Тельнюк.

За її словами, тексти пісень нової програми мають християнське забарвлення: "Вони, крім деяких текстів, які присвячені Матері Божій, не є релігійними. Але загалом вони про наше людське відношення, що ми прийшли сюди не самі і підемо також не наодинці. Ця дорога до неба, про яку думали свідомі та розумні люди, зокрема, поети".

"Думаю, це буде цікаво всім людям, незалежно від того, чи вони релігійні і до якої конфесії належать: католики, протестанти чи православні. Відчуття і щастя, і особливості кожної людини, яка б людина не була в даний момент нещасна чи неуспішна. Проте відчуття щастя, яке зовнішній світ намагається вбити, воно є", — зазначила Галина Тельнюк.

Леся Тельнюк розповіла про людину, якій присвячена нова програма: "Agnus Dei — одна із частин католицької Літургії, яку ми присвятили отцю Омеляну Ковчу, праведнику України. Ми не знали про нього багато, крім того, що це дивовижна та унікальна людина, священник. Пізніше ми почали знайомитись з його історією, яку не можна слухати без сліз. Його життя — це праведність на землі. Що символічно: в цій програмі є й вірші Кароля Войтили, відомого як святий Папа Іван Павло ІІ, який свого часу подав Омеляна Ковча на святого, блаженного".

"Програма буде представлена в рамках фестивалю "Bouquet" разом з президентським оркестром під керуванням Василя Василенка. Велика честь представляти програму на території Софії Київської, там дуже вільна і незалежна обстановка. Тому приходьте, все відбуватиметься 24 серпня о 18 годині", — підсумувала Галина Тельнюк.