• Головна
  • Новини
  • У Сумах представники влади та духовенство УПЦ (МП) молилися за відновлення храму...

У Сумах представники влади та духовенство УПЦ (МП) молилися за відновлення храму

23.05.2012, 14:51
У Сумах представники влади та духовенство УПЦ (МП) молилися за відновлення храму - фото 1
Єпископ Сумський та Охтирський Української Православної Церкви (Московського Патріархату) Євлогій (Гутченко) 22 травня очолив богослужіння та хресну ходу на честь Святителя Миколи Чудотворця.

VIP-молільникиЄпископ Сумський та Охтирський Української Православної Церкви (Московського Патріархату) Євлогій (Гутченко) 22 травня очолив богослужіння та хресну ходу на честь Святителя Миколи Чудотворця.

Як повідомила прес-служба єпархії, Літургія відбулася на площі Незалежності, де 22 травня 2010 року було встановлено «тимчасовий» поклінний хрест на місці зруйнованого Миколаївського храму.

Владика під час проповіді закликав православних віруючих особливо молитися за відновлення зруйнованого храму на старому місці, щоб «він зміг стати свідоцтвом духовного відродження» на площі, яка колись називалася Миколаївською.

В повідомленні сказано, що участь у хресній ході, богослужінні та спільній молитві взяли голова Сумської обласної державної адміністрації Юрій Чмир, голова обласної ради Геннадій Михайленко, заступник міського голови Віктор Волонтирець, секретар міськради Олексій Мовчан. Після завершення богослужіння вірні пройшли хресною ходою по вулиці Соборній, яка є центральною вулицею міста.

Нагадаємо, 3 серпня 2011 року виконавчий комітет Сумської міської ради заборонив проведення масових заходів релігійного характеру в центрі міста, зокрема й на площі Незалежності та Соборній вулиці.