У Тбілісі госпіталізували 93-річного Грузинського Патріарха Іллю II

17 березня, 14:43
Світові
У Тбілісі госпіталізували 93-річного Грузинського Патріарха Іллю II - фото 1
Католікос-Патріарх всієї Грузії Ілля II госпіталізований, його стан є проблематичним.

Про це йдеться у заяві Патріархії Грузії, повідомляє NEWS.am.

«Через несподіване погіршення стану здоров'я найсвятіший і блаженніший Католікос-Патріарх всієї Грузії Ілля II зараз перебуває в Кавказькому центрі медицини. Стан проблематичний, але стабільний», - йдеться у заяві.

Як повідомили журналістам у клініці, Патріарх був госпіталізований із «масивною кровотечею шлунка», він поміщений у реанімацію.

Міністр охорони здоров'я Грузії Михайло Сарджвеладзе, який знаходиться в лікарні, зазначив, що ситуація «правда не проста» з урахуванням віку Патріарха.

Іраклій Гудушаурі-Шіолашвілі народився 4 січня 1933 року у Владикавказі. Там же закінчив школу 1952 року. Після цього він вступив до Московської духовної семінарії, де навчався до 1956 року, а потім продовжив навчання в Московській духовній академії. 16 квітня 1957 року в храмі святого Олександра Невського в Тбілісі Іраклій був пострижений у чернецтво з ім'ям Ілля на честь пророка Іллі. Католикосом-Патріархом всієї Грузії його обрано 23 грудня 1977 року.