Created with Sketch.

У Троїце-Сергєвій Лаврі вже дев’ята смерть від коронавірусу

17.05.2020, 09:12

Дев'ятим насельником Троїце-Сергієвої Лаври РПЦ, який помер в пасхальний період в умовах спалаху коронавирусної інфекції серед братії, став 15 травня ігумен Ферапонт.

Дев'ятим насельником Троїце-Сергієвої Лаври РПЦ, який помер в пасхальний період в умовах спалаху коронавирусної інфекції серед братії, став 15 травня ігумен Ферапонт.

Офіційного повідомлення про це поки не надійшло, але інформацію підтверджують працівники Лаври і вона поширюється в соцмережах, передає Портал "Credo.Press".

14 травня стало відомо про кончину єромонаха Модеста (Панченка); 12 травня помер один з найстаріших насельників Лаври схиархимандрит Рафаїл (Іванов); раніше сайт Лаври повідомляв про те, що головний лікар монастиря і Московської духовної академії (МДА) ігумен Тихон (Барсуков), архимандрит Іліан (Племенюк) і єродиякон монастиря Калліст (Косулин) померли через коронавирус, ще ряд братів померли в цей же час від інших захворювань.

 

Читайте також
Україна і світ Представники ВРЦіРО провели в Брюсселі зустрічі з європейськими депутатами, дипломатами та релігійними діячами
Сьогодні, 16:06
Суспільство У Черкасах християни проведуть велопробіг «Міцна родина - непереможна Україна»
Сьогодні, 15:17
Суспільство Патріарх Кирил назвав Микиту Хрущова "найдурнішим" правителем за всю історію
Сьогодні, 13:52
Католики «Дощ паде. Діти ростуть»: Сьогодні на Суспільному фільм від УКУ про візит Папи Івана Павла ІІ до України
Сьогодні, 13:06