У Запоріжжі представники різних конфесій помолилися за жертв терористичної атаки

03 березня, 17:31
Міжконфесійне
У Запоріжжі представники різних конфесій помолилися за жертв терористичної атаки - фото 1
Після трагічних подій цієї ночі в Запоріжжі представники релігійних конфесій зібралися на ранкове біблійне читання, щоби спільно помолитися. УГКЦ на екуменічному богослужінні представляв екзарх Донецький Степан Меньок.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

«Сьогодні в обласному центрі звучала Нагірна проповідь. Як зазначають священнослужителі, Господь каже шукати спершу правду і Царство Боже, Він дає захист, особливо у складні часи повномасштабного вторгнення на нашу територію, коли правда за Україною. Релігійні осередки Запорізької області проводять активну душпастирську опіку у складні для всієї України часи, а також надають благодійну допомогу всім нужденним», — ззаначають у департаменті культури та інформаційної політики ЗОДА.

Участь у біблійному читанні та молитві взяло близько двадцяти осіб: православні, протестанти, римо-католики та представники місцевої влади.

«Коли я прочитав рядок зі словами „блаженні вигнані за правду“, то згадав хлопців і дівчат, яких мордують у катівнях. Маючи досвід роботи визволення бранців кремля, впевнений, що у єдності наша сила. Ми витримаємо всі удари ворога, обов’язково звільнимо наші території та в’язнів від окупантів. І разом почнемо відбудовувати державу для наших дітей. Щиро дякую за молитву за постраждалих від підступної ракетної атаки, весь український народ, за наших захисників та полонених. Зараз існує одне бажання — скоріша перемога, яка обов’язково буде за нами, а доти кожен має працювати на перемогу», — підсумував голова Запорізької ОВА Юрій Малашко.

Нагадаємо, близько 1:30 ночі, 2 березня окупанти вдарили ракетами по багатоповерхівці у центрі Запоріжжя.
Практично повністю зруйновано один під'їзд з першого по п'ятий поверх, є жертви. За попередніми даними, ворог використовував модифіковані ракети С-300.

Під час ліквідації наслідків ракетного удару по житловому будинку в Запоріжжі було деблоковано тіла чотирьох загиблих, врятовано 11 осіб, повідомляє Державна служба України з надзвичайних ситуацій.