У Запоріжжі пройде форум православної книги

23.02.2012, 10:21
У Запоріжжі пройде форум православної книги - фото 1
У Запоріжжі з благословення архиєпископа УПЦ (МП) Луки (Коваленка) в обласній універсальній науковій бібліотеці ім. А. М. Горького пройде виставка «Світ православної книги».

Православна книгаУ Запоріжжі з благословення архиєпископа УПЦ (МП) Луки (Коваленка) в обласній універсальній науковій бібліотеці ім. А. М. Горького з 5 по 31 березня пройде виставка «Світ православної книги». Експозиція присвячена першій на Русі друкованій книзі Івана Федорова «Апостол», яка вийшла у світ 1 березня 1564 (за старим стилем).

На виставці, як повідомляє офіційний сайт Запорізької єпархії УПЦ (МП), будуть представлені богослужбові та богословські видання православної тематики з бібліотечних фондів, книги з церковної історії, житійна література, видання з мистецтва, присвячені православним храмам Запоріжжя як збереженим, так і втраченим.

У рамках виставкової програми будуть організовані презентації запорізьких православних періодичних видань та збірників, робіт учасників Міжнародного конкурсу дитячої творчості «Краса Божого світу», концерти православної музики, лекції та бесіди запорізьких священнослужителів з відвідувачами виставки про історію і значення книги.