У Житомирі шахраї створили "липову" сторінку настоятеля собору і просять гроші

У Житомирі шахраї створили "липову" сторінку настоятеля собору і просять гроші - фото 1
У соціальних мережах шахраї створили сторінки настоятеля Свято-Михайлівського кафедрального собору ПЦУ м. Житомира отця Богдана Бойка. Шахраї від імені священнослужителя просять вірян надати кошти на підтримку храму. Аби зібрати «пожертви», аферисти вигадують й інші приводи.

Про це повідомила прес-служба Свято-Михайлівського кафедрального собору м. Житомира, передає Житомир.info.

«На жаль, маємо інформацію про створення фейкових сторінок нашого настоятеля о. Богдана Бойко у мережах FACEBOOK та INSTAGRAM, на них збирають кошти на підтримку нашого храму або чогось іншого. Будьте пильними та уважними, перевіряйте сторінки і не ведіться на провокації, адже лукавий не спить і постійно чатує!», – йдеться у дописі.

Також користувачів соцмереж просять повідомляти, якщо натрапили на сторінку аферистів.

«Наголошуємо, шахраї можуть ховатися під будь-якою фотографією не лише настоятеля, а й інших священиків чи офіційних сторінок собору! Думайте критично і не давайте себе обманути!», – закликають у Свято-Михайлівському кафедральному соборі.

На своїй Facebook-сторінці о. Богдан Бойко оприлюднив скріншоти переписок із фальшивих сторінок у соцмережах, які, очевидно, були надані однією з вірянок. Судячи із бесід, "липовий" настоятель просить жінку поповнити рахунок нібито пораненому учаснику ООС, який потрапив до госпіталю. Спочатку каже, що потрібно 325 гривень, потім – 625. Гроші псевдосвященик обіцяє повернути. Задля правдоподібності «настоятель» каже, що молитиметься за жінку, з якою веде переписку, та за її родину.