У Житомирі сьогодні відбувається чин похорону о. Віталія Сидорука (пряма трансляція)

06 квітня, 12:00
Католики
У Житомирі сьогодні відбувається чин похорону о. Віталія Сидорука (пряма трансляція) - фото 1
Об 11.00 розпочалася Архиєрейська заупокійна Божественна Літургія у храмі Cвятого Василія Великого УГКЦ у Житомирі (вулиця Шевченка, 111), яку очолює Патріарх Святослав. Після неї відбудеться Чин похорону.

Поховають о. Віталія на подвір’ї храму Cвятого Василія Великого, який будував та в якому служив душпастир усе життя.

Під час поминальних молитов просимо дотримуватися усіх заходів епідемічної безпеки: використовувати захисні маски, зберігати фізичну дистанцію тощо, — повідомляє пресслужба Київської архиєпархії.

Біографічна довідка:

о. Віталій Сидорук народився 16 лютого 1974 р. у м. Кам’янець-Подільський Хмельницької області. Після закінчення Кам’янець-Подільської СШ №5 у 1989 р. вступив до Кам’янець-Подільського індустріального технікуму. У 1993-1998 рр. навчався у Вищій Львівській Духовній Семінарії Святого Духа.

5 липня 1998 року під час Божественної Літургії у храмі св. Йосафата м. Кам’янця-Подільського, був рукоположений Екзархом Києво-Вишгородським Преосвященним єпископом Василієм Медвітем у сан диякона.

20 грудня 1998 року під час Божественної Літургії у храмі св. Миколая на Аскольдовій могилі м. Києва, Екзархом Києво-Вишгородським, Преосвященним єпископом Василієм Медвітем рукоположений у сан священика.

25 грудня 1998 року призначений адміністратором для вірних УГКЦ у місті Житомирі та околицях.

Декретом Блаженнішого Патріарха Любомира Гузара від 10 листопада 2008 р. Б. призначений протопресвітером Вінницько-Житомирського протопресвітерства.

Декретом Блаженнішого Патріарха Любомира Гузара від 31 липня 2010 р. Б. призначений протопресвітером Житомирського протопресвітерства.

Декретом Блаженнішого Патріарха Святослава Шевчука від 25 червня 2013 р. Б. піднесений до сану протоєрея.

Від 7 жовтня 2007 року до 31 жовтня 2009 року – адміністратор парафії св. пророка Ілії міста Житомира

2 листопада 2011 року іменований адміністратором парафії Пресвятої Трійці міста Радомишль.

Від 11 червня 2014 року до 20 листопада 2016 року – адміністратор парафії Благовіщення Пресвятої Богородиці м. Новоград-Волинський.

24 липня 2014 року іменований парохом парафії святого Василія Великого міста Житомира.

25 вересня 2018 року іменований адміністратором парафії святого Миколая міста Житомира.

Декретом Блаженнішого Патріарха Святослава (Шевчука) від 20 березня 2019 р. Б. нагороджений правом носіння золотого хреста з прикрасами.

21 листопада 2019 року Блаженніший Святослав нагородив о. Віталія Патріаршою грамотою за активність та жертовність у здійсненні соціального служіння потребуючим.

Відійшов до Господа 4 квітня 2021 року.